RN73H2ETTD6261C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6261C10
JLCPCB Part #
C4268383
Description
250mW 6.26kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS