RN73H2ETTD6260F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6260F50
JLCPCB Part #
C4266026
Description
-55℃~+155℃ 250mW 626Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS