RN73H2ETTD6260F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6260F25
JLCPCB Part #
C4288497
Description
-55℃~+155℃ 250mW 626Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS