RN73H2ETTD6203F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6203F50
JLCPCB Part #
C3925986
Description
250mW 620kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS