RN73H2ETTD6201F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6201F25
JLCPCB Part #
C4023327
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS