RN73H2ETTD6200F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6200F50
JLCPCB Part #
C4342475
Description
250mW 620Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS