RN73H2ETTD6200B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6200B25
JLCPCB Part #
C3932055
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS