RN73H2ETTD61R9D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD61R9D25
JLCPCB Part #
C4125807
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS