RN73H2ETTD61R9B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD61R9B50
JLCPCB Part #
C3995908
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS