RN73H2ETTD61R2F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD61R2F50
JLCPCB Part #
C4264000
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS