RN73H2ETTD61R2C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD61R2C25
JLCPCB Part #
C3923064
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.2Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS