RN73H2ETTD6192F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6192F25
JLCPCB Part #
C4209586
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS