RN73H2ETTD6192D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD6192D100
JLCPCB Part #
C4050271
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS