RN73H2ETTD6191F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD6191F100
JLCPCB Part #
C4027555
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.19kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS