RN73H2ETTD6191B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6191B50
JLCPCB Part #
C4264101
Description
250mW 6.19kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS