RN73H2ETTD6190B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6190B50
JLCPCB Part #
C3950441
Description
250mW 619Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS