RN73H2ETTD6121D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6121D10
JLCPCB Part #
C3983783
Description
250mW 6.12kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS