RN73H2ETTD6121B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6121B10
JLCPCB Part #
C4292190
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.12kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS