RN73H2ETTD6043D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6043D50
JLCPCB Part #
C3917646
Description
-55℃~+155℃ 250mW 604kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS