RN73H2ETTD6043D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD6043D100
JLCPCB Part #
C3941877
Description
250mW 604kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS