RN73H2ETTD6041F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6041F50
JLCPCB Part #
C4124593
Description
250mW 6.04kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS