RN73H2ETTD6041B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6041B10
JLCPCB Part #
C4166511
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.04kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS