RN73H2ETTD6040F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6040F50
JLCPCB Part #
C4192987
Description
-55℃~+155℃ 250mW 604Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS