RN73H2ETTD6040C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6040C50
JLCPCB Part #
C4293827
Description
-55℃~+155℃ 250mW 604Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS