RN73H2ETTD59R7D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD59R7D50
JLCPCB Part #
C4122451
Description
-55℃~+155℃ 250mW 59.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS