RN73H2ETTD59R0F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD59R0F50
JLCPCB Part #
C4194222
Description
250mW 59Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS