RN73H2ETTD5972F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5972F25
JLCPCB Part #
C4207996
Description
250mW 59.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS