RN73H2ETTD5971A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5971A10
JLCPCB Part #
C4360056
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.97kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS