RN73H2ETTD5970B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5970B50
JLCPCB Part #
C3985481
Description
250mW 597Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS