RN73H2ETTD5970B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD5970B25
JLCPCB Part #
C4100196
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 597Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS