RN73H2ETTD5902B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5902B50
JLCPCB Part #
C4004525
Description
-55℃~+155℃ 250mW 59kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS