RN73H2ETTD5901D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD5901D100
JLCPCB Part #
C4121258
Description
250mW 5.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS