RN73H2ETTD5901C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5901C25
JLCPCB Part #
C4139157
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.9kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS