RN73H2ETTD5900F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD5900F25
JLCPCB Part #
C3993289
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 590Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS