RN73H2ETTD5900C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5900C50
JLCPCB Part #
C4285275
Description
-55℃~+155℃ 250mW 590Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS