RN73H2ETTD5832A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5832A10
JLCPCB Part #
C4042167
Description
-55℃~+155℃ 250mW 58.3kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS