RN73H2ETTD5831F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5831F50
JLCPCB Part #
C4214628
Description
250mW 5.83kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS