RN73H2ETTD5830B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5830B50
JLCPCB Part #
C4258926
Description
250mW 583Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS