RN73H2ETTD57R6B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD57R6B50
JLCPCB Part #
C4303344
Description
-55℃~+155℃ 250mW 57.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS