RN73H2ETTD5762F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5762F50
JLCPCB Part #
C4018074
Description
-55℃~+155℃ 250mW 57.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS