RN73H2ETTD5762F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD5762F100
JLCPCB Part #
C4353311
Description
-55℃~+155℃ 250mW 57.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS