RN73H2ETTD5761C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5761C50
JLCPCB Part #
C4312953
Description
250mW 5.76kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS