RN73H2ETTD56R9B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD56R9B25
JLCPCB Part #
C3985367
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS