RN73H2ETTD56R2F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD56R2F25
JLCPCB Part #
C4194418
Description
250mW 56.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS