RN73H2ETTD56R2A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD56R2A25
JLCPCB Part #
C4191965
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56.2Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS