RN73H2ETTD56R0F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD56R0F50
JLCPCB Part #
C4281196
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS