RN73H2ETTD5692F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5692F50
JLCPCB Part #
C4135298
Description
250mW 56.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS