RN73H2ETTD5692B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5692B10
JLCPCB Part #
C4269206
Description
250mW 56.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS