RN73H2ETTD5690D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5690D10
JLCPCB Part #
C3922081
Description
-55℃~+155℃ 250mW 569Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS