RN73H2ETTD5690B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5690B10
JLCPCB Part #
C4055703
Description
-55℃~+155℃ 250mW 569Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS